آقای مخمل باف…. لطفا بسه!

دسامبر 31, 2009

آقای سازگارا و نوری زاده و مخملباف. می شود یک لطفی بکنید از این بیانیه دادن و تحریک مردم دست بردارید؟
عوامل تحریک کننده در داخل به اندازه کافی داریم که شب و روز احساسات مردم را به مسخره می گیرند و با آن ها این طور می کنن لطفا شما دیگر دهانتان را ببندید و برای ملت زمان و مکان تظاهرات تعیین نکنید.

همه کسانیکه اینجا هستند خودشان می دانند چه خاکی بر سرشان بریزند. اگر قرار باشد رهبری هم داشته باشند رهبرانشان در خاک همین کشورند پس دیگر بیشتر مردم را به کشتن ندهید. کاری که شما می کنید کم از کاری این باتوم به دست ها و رجانیوز و صدا و سیمای ضرغامی نیست. فقط شما ظاهرتان روشنفکرانه تر است. ادبیاتتان هم با کلاس تر.
بروید در همان لندن و نیویورک و … خودتان حالتان را بکنید. همانجا هم تظاهراتتان را راه بیاندازید. دست از سر این ملت زخم خورده بردارید.

Advertisements

54 Responses to “آقای مخمل باف…. لطفا بسه!”

 1. ناشناس Says:

  in asslan dorost nist hala moghe nefagh nist har ke hasty bash in harf yek towhine be tamame madome kharej az keshvar ma shayad khaily bishtar az to va amsale to babate in masael jan va cheese az dast dadim .


  • همین سه نفری که ازشون نام بردید همین ها هستند که با اعتقادات کاملا متفاوت باز به اعتقادات ما احترام می زارن، من ترجیه می دم مورد احترام باشم تا به مقدساتم انواع توهین های بشه.
   من ترجیح میدم به بیگانه خوشاوند دل ببندم تا ایرانی نا پاک و خون ریز و برادر کش و کودتایی.
   برای من ایرانی برادر کش بسیار بدتر از صدها روسیه و انگلیس هست. ما همواره از درون ضربه خوردیم . اگر امثال حجت اسلام دانشمند، شاهان قاجار و پهلوی و همین احمدی نژاد نبودند ما امروز اینقدر پست و ذلیل در دنیا آیینه نداشتیم.
   هیچ کس به اندازه خود ما، به ما ضربه نزدیم.
   بکردیم و نکردیم

   همین نوری زاده شب و صبح ها زود بیدار میشه تا برای ما چند برنامه ایجا کنه اون وقت شما؟
   اون وقت شما فکر نکردی همین دسترسی به وبلاگت رو بسته بودن؟
   با خودت نگفتی تلفنت رو قطع کردن؟
   فکر نکردی چرا تلوزیون ما اینقدر عقب ماندگی رو تبلیغ می کنه؟
   نگفتی چرا اس ام اس قطع شده؟
   نفگتی چرا پارازیت می اندازه؟
   می بینم ما در تحریم کامل بودیم و شما حتی به آن اشاره ای هم نکردید.
   بله ما زخم خوردیم از امثال خود ایرانی ها. نه غربی.
   ایرانی باعث زخم و تیر خوردن از اطراف بوده.
   خود شاهان بی عرضه شده هخامنشی،
   خود شاهان بی عرضه شده ساسانی،
   و تا… قاجار.
   ما کردیم.
   خود ماها ضربه زدیم.

   • maryamss Says:

    همین نوری زاده به نظرم اگر لطف کنه و اینهمه زحمت نکشه خیلی بهتر هست. چون آدمیزاد وقتی حرفش برو پیدا می کنه و می دونه که عده هر چقدر هم کم یا زیاد به حرف هاش گوش میدن و تحت تاثیرشن نباید زرتی دوربین رو برداره و فیلم پر کنه. اگر ادعای نجات مردم رو داره لاقل می تونه با کمی تفکرو تعمق صحبت کنه. به هر حال نصف مصیبت هایی که این مردم و موسوی و کروبی میکشن به خاطر بی فکری همین آقایونه

 2. ahoo Says:

  نظرت واقعا مسخره ست.وقتی رهبر من داخل ایران نیمه حبسهو نمی تونه راحت صحبت کنه و رسانه ای هم نداره، باید کسانی باشند که رسانه دارن و می تونن اطلاع رسانی و تحلیل کنن….
  می شه اینقدر منفی باف نباشید و ناامیدی رو بین مردم تزریق نکنی

 3. SABZ Says:

  shoma lotfan baraie hamishe base khaste shodim az daste shoma zob shodegan dar velayat baste khaste shodim az shoma haram zadegan ke malum nist aslan khoda ra mishenasid ya na lotfan baraie hamishe saket shoma ke moshkeli nadarid joz khandidan be mardomi ke har ruz dar in 30 sal kotak khordand dar nakoja abad koshte shodand tajavoz beheshan shod va dar bicharegi be etiad rui avardan ya be zur chon aghideii khalafe aghideie anha dashtand motadeshan kardan baste,lotfan baraie hamishe baste kami ham sokut konid shaiad ghesmate andaki az gonaHANETAN BAKHSHIDE SHAVAD SHAYAD,AGAR MAN JAVANE DAKHELE IRAN HASTAM MIDANAM CHE KONAM BADE IN 6 MAH MOSIBATI KE TALKHTAR AZ TAMAME RUZHAIE IN 30 SAL BUD VA AGAR TO AZ KASI NEMITARSI SOKUT KON SOKUT KON SOKUT SOKUT MIFAHMI NA NEMIFAHMI CHON BE TO NAFAHMI AMUZESH DADAND AMA IN RA BEDAN AGAR KHAMUSH NASHAVI HAMAN JAVANANI KE DAR JOLOIE CHESHMANEMAN BA HAR VASILE AZ TARAFE SHOMA PAR KESHIDANAD KHAMUSHETAN MIKONANAD BARAIE HAMISHE

 4. ساندیس فروش Says:

  سلام خواهر مریم !

  شما ساندیس با چه طعمی دوست دارید براتون بفرستن؟!

 5. SABZ Says:

  PAS ANI KE BAYAD BE U GOFT BASE TOII NA ANHAII KE DAR KHAREJE KESHVAR HAM JANE KHODESHAN RA HAR RUZ BARAIE PAYAM RESANI BE MA BE KHATAR MIANDAZAND

 6. hamid Says:

  فکر کنم تو همون زن ریش داری هستی‌ که وعده هاش رو دادن. بابا بس کن دیگه.

 7. بابا بیخیال Says:

  بیخیال چتون شده شماها؟؟؟ مریم از خودمونه! اصلا بفرض هم از خودمون نباشه!!! مگه قرار نبود ما ایرانمونو با نظر ها و عقیده های مختلف بسازیم…. یکی از ساندیسها متنفر و یکی از اونوریها….
  هدف یکیه! ما پیروزیم!! V

 8. علی Says:

  خیلی مزخرف نوشتی…
  تو فکر می کنی سازگارا و نوری زاده و مخملباف نمیتونن دست رو دست بزارنو راحت زندگیشونو بکنن… اونا هم برای مردم به اندازه مهندس موسوی و کروبی ارزشمندند….

  • علي Says:

   سازگارا و مخملباف و نوري زاده پاشنه آشيل جنبش سبز هستند. معلوم نيست اين آقايون چرا احساس رهبري كردن و مدام سعي دارن به تظاهرات خط بدن. ژورناليست-قصه پردازي مثل نوري زاده چه حقي داره براي مردم راهبرد بده؟ اگر بلواي اونها نبود بهانه هاي كمتري دست حكومت بود.

 9. كامي Says:

  آخييييييي!!!
  بميرم برات مريم خانوم. چقدر تو به فكر مردمي. چقدرم روشنفكري!
  ميگي چيكار كنيم؟ بشينيم و منتظر بمونيم از ايني كه هست بدبخت تر بشيم؟
  نه آبجي! اشتباه به عرضتون رسوندن. گمون كنم بهتره شما بريد حالتون رو بكنيد. الان سينماها فيلماي خوبي داره. بهتره با بي اف جون بريي يه حالي بكني. يا اگه نداري با رفيق رفقا بري. چون اين كارا واسه تو نيست ما هم ميزيم زحمت ميكشيم و پيروز ميشيم.
  در مورد آقاي سازگارا بگم كه ايشون يه زمان فرمانده سپاه بوده و جزو موسسان سپاه. پس توضيحاتش خيلي بدرد پيشرفت جنبش ميخوره. در ضمن ايشون به هيچ وجه ادعاي تحريك و رهبري نميكنن. فقط راهكار ميدن. شما مشكلت اينه كه فرق راهكارو دستور رو نميدونيد. شما هم ميتونيد مثل من امروز بيرون نريد!!
  ايني هم كه ميبيني اين بنده خدا از راه دور داره خودشو به زحمت ميندازه به خاطر اين نيست كه بيكاره، يا اگه هم باشه به اندازه ي تو نيست! به خاطر اينه كه ميدونه اينا از چه جنسي هستند.
  نوري زاده هم كه معرف حضورتون هست، كسيه كه كلي تو بيت رفيق داره و هر اخباري كه از بيت درز ميكنهاولين نفري كه با خبر ميشه نوري زاده هستش (يهو!)
  شما هم لطف كن دهنتو…. ببخشيد! كامپيوترتو ببند.


 10. این لینک در بالاترین به علت منفی زیاد حذف شده بود. با گوگل کردن اینجا رو پیدا کردم.
  من طرفدار جنبش سبز نیستم اما بیشتر از خیلی سبز ها بیانیه ها و نوشته های و اخبار این جنبش رو دنبال می کنم. این جنبش با تناقض های تازه ای داره روبرو میشه, از همون اول که شعار ا..اکبر سر داده میشد, در همین بالاترین عده گفتند ما رو با شعار ا..اکبر چه کار ؟ در جواب هم بهشون گفتند فعلا نیاز داریم این شکلی باشیم ! به همین ترتیب این جنبش نماز جمعه برو و مرجع تقلید دار و پیرو ولایت وفقیه( خمینی) شد…
  اما دورویی همیشه محکوم به زوال هست, اگر از همون ابتدا سکولار های ایران بازیچه دست سید دورویان عالم نظیر سازگارا و مخملباف نمی شدند الان خیلی مسالمت آمیز تر می تونستند خواسته های خودشون رو دنبال کنند, و مطمئنا همین نتیجه بخش تر بود, اما حالا بهونه دست دولت دادند که با اون ها به عنوان محارب برخورد کنه…
  حود کرده را تدبیر نیست…

  • رضا Says:

   ولي زودتر از دو رويي، خشونت قتل تجاوز و دروغ رو به زوال خواهد شد.
   ضمن اينكه شما برنده ي 3عدد سانديس با طعم «اَن بِه» شديد. آدرس بديد براتون بفرستيم.

   • رعنا Says:

    من فکر کنم مریم خانوم ساندیس های دیروز بهش مزه کرده باز هم می خاد….
    اخه عزیز دل برادر تو چطور می تونی این همه خون و جنایت و کشتار رو ببینی باز هم بیای افاضه پرتاب کنی
    تو انسانی…دورویی چیه خواهر من؟؟؟مسالممت امیز ترین نوع اعتراض با تظاهرات سکوت مردم ایران در دنیا به ثبت رسید.دنیا در مقابل این همه تواضع و تمدن سر تعظیم فرود اورد.حالا تو حرف از دورویی می زنی.جمع کن این بساط فحشا و ظلم و دروغتو
    خوشحالم دوستان دیگر خوب از خجالتت دراومدن.حقته


 11. اینکه بخواهیم این ها را از بیانیه دادن منع کنیم غلط است،اینها مبارزان راه آزادی هستند مدتی در داخل کشور جنگیده اند و اکنون به اجبار به دور از میهن با ج.ا مبارزه می کنند.نباید با این بهانه سبب ایجاد اختلاف و تفرقه در بین صفوف مخالفان با ج.ا شویم چیزی که امروز مهم است این است که تمامی گروه ها و اپوزیسیون ها موظفند خودشان را با جنبش سبز همراه کنند و امیال خود را فراموش کرده و در خدمت جنبش سبز مردم ایران قرار بگیرند،سی سال تلاش کردند هیچ کس با آنان همراه نشد اما جنبش سبز در اندک زمانی مردم را به جوش و خروش واداشت.باید مراقب بود اپوزیسیون های مفت خور در ایران صاحب قدرت بی حد و حصر نشوند اما امروز باید اختلافات را کنار گذاشت.

 12. علي Says:

  باسمه تعالي
  نظر به اينكه مطلب كوبنده ي شما خواهر دلاور كم از تجمع ميلياردي عاشوراييان نداشت،لذا تصميم گرفته شد تعداد يك كارتن سانديس بعنوان هديه به شما تعلق گيرد.
  باتشكر

  وزارت سانديس و راني كشور

 13. محمد Says:

  منم با آقاي «يك وحيد» موافقم. الان وقت تفرقه نيست. بعد از پيروزي مسأله رو حل ميكنيم.الان بايد يك صدا باشيم.
  ما پيروزيم
  V

 14. Dariush Says:

  ‫خیلی هم درسته ناشناس عزیز، وگرنه این جماعت، مخمل باف، نوریزاده، سازگارا، مسعود بهنود، علی شاکری، ابراهیم نبوی همگی اهداف خاص و سابقه سیاسی نامتعادلی دارند، ایا میخواهید سی سال دیگر باز به خود بیائیم وبگوئیم چه غلطی کردیم، و دوباره فرزندان و جوانان کشورمان را به خیابانها بکشانیم و شاهد ریختن خون انها باشیم، مردم خسته شده اند و خواهان رزیمی سکولار هستند ، و نه جمهری اسلامی شماره ۲ حال به هر اسم دیگری و فکر میکنم خلاقیت و نبوغ و شوری که مردم به پا خاسته تاکنون از خود نشان داده اند قابل ستایش و افتخار است.
  ‫مریم عزیز و گرامی،
  ‫ شما تنها نیستید و باید اینده ایران مطعلق به تمامی ایرانیان باشد و نه فقط گروهی خاص، از مجاهد و سلطنت طلب و توده ای خائن و حتی حزب اللهی،، و بهائی و مسیحی و یهودی و مسلمان و زرتشتی،،، و کرد و بلوچ و اذری و فارس و ……….
  ‫ما همه ایرانی هستیم.
  ‫به امید ایرانی ازاد، اباد و سربلند

 15. زهرا Says:

  مریم جون اینایی که برات کامنت گذاشتن تو رو نمی شناسن گذری رسیدن به اینجا شاید، فکر می کنن تو عرزشی هستی، ناراحت نشو، من خوب می فهمم چی می گی و چرا می گی. خیلی ها می فهمن…

  • maryamss Says:

   نه زهرا جان ناراحت نیستم. به هر حال ملت همیشه آدم رو به چیزی دعوت می کنن که خودشون نیستن. شایدم حق دارند که اینقدر عصبانی باشند

 16. محمد Says:

  اینکه فکر می کنید ملت حاضر در راهپیمایی عاشورائیان بخاطر ساندیس آمده بودند مثل همان فکری است که جنبش سبز را بدلیل تحریک بی بی سی و دلار آمریکایی می داند.
  حقیقت این است که ملت دوپاره شده است. البته جنبش سبز در تهران وزن بیشتری دارد و در سایر شهرهای ایران اینچنین نیست.
  کمی واقعگرا باید بود.

 17. maryamss Says:

  دوستان عزیز من حوصله ندارم که جواب همه رو بدم. اما برام جالبه از این 2 خطی که من نوشتم این همه داستان برام ساختید :) و البته خوشحالم که لینکم از بالاترین حذف شد.شاید اگر می دونستم قراره این مطلب در بالاترین لینک بشه کامنت دونی رو می بستم. چون خواننده های همیشگی اینجا اگرچه کم هستند اما منصفن

 18. maryamss Says:

  اینم اضافه کنم «هر کس به طریقی دل ما می شکند. بیگانه جدا دوست جدا می شکند. بیگانه گر می شکند حرفی نیست. از دوست…. از دوست بپرسید که چرا می شکند».

 19. maryamss Says:

  بچه ها کامنت می ذارید آی پی هاتون رو عوض کنید. وگرنه من می فهمم 4 5 تا کامنت مال یه نفره. برای خودتون میگم

 20. صندوقك Says:

  مريم جان مردم خودمون هم بايد عاقل باشند به حرف هر بيانيه اي از طرف هر كسي گوش ندهند. اما متاسفانه خيلي ها هيچ چيزي را درنظر نمي گيرند.

  • maryamss Says:

   آره اونکه هست. اماخوب بدبختی اینکه تو این شرایط کمتر کسی می تونه خیلی عاقلانه تصمیم بگیره. من خودم به شخصه که خیلی عصبیم :)

 21. حسین Says:

  این مطلب رو فقط برای خودتون می نویسم.ایمیلتون رو پیدا نکردم.من میگم بیاید یکبار هم که شده عاقل باشیم.به این مطلب من خوب فکر کنید وببینید نتیجه چقدر به شما آرامش می ده.ممکنه شما به امام خمینی(رضوان الله علیه)اعتقادی نداشته باشید.من به عقیده ونظر شما احترام می گذارم.به عملکرد ایشون هم فعلاً کاری ندارم .اما سوال من:
  امام خمینی رهبر،بنیانگذار ،تئوریسین ورییس این حکومت بود.قبول؟صحیفه نور رو بخونید.
  امام خمینی گفت :والله قسم با نخست وزیری بازرگان مخالف بودم.نتیجه؟بازرگان نخست وزیر شد.
  امام خمینی گفت:والله قسم با ریاست جمهوری بنی صدر وخالف بودم.نتیجه؟بنی صدر رییس جمهور شد.
  امام خمینی گفت:با قائم مقامی آقای منتظری مخالف بودم.
  نتیجه؟
  گفت :بعد از فتح خرمشهر طرح صلح سازمان ملل رو بپذیریم.هم غرامت می گیریم و هم دیگه کشته نمی دیم از این ملت.نتیجه؟آقایون پاشونو کردن تو یه کفش که ما که گفتیم صدام رو نابود می کنیم دیگه باید تانابودی صدام جلوبریم.تمام پول ومهماتمون رو خرج کردیم واین همه جوون بی خود وبی جهت شهید شدن و آخرش هم مجبور شذیم که با ذلت قطعنامه رو بپذیریم.سوال من اینه.قرار نبود اینجا دیکتاتوری باشه ویک نفر تصمیم بگیره.اما تو حکومتی که رهبرش این همه تصمیم مهم رو نمیتونه بگیره شما چه توقعی از موسوی و…داری؟اساساً شما فکر نمی کنید که اگر موسوی اجازه می داد که مثلاً خاتمی بیاد میدون و خودش چهارسال بعد میومد صددرصد رای میاورد؟چرا وشط دوره اومد.ما که همه میدونیم تو ایران رییس جمهورها 8ساله اند.ایا اگر صبر می کرد تا یه کس دیگه ای بیاد حتی اگر احمدی باز رای میاورد عملکرد ابلهانه اش باعث می شد که موسوی باقاطعیت رییس جمهور بشه؟شما احتمال نمی دی که اینا موسوی رو بازی دادن وعمداً میان دوره آوردنش وسط تا برای 4سال بعد بسوزوننش؟ ما باید با واقعیتها کنار بیایم واونهارو بفهمیم تا بی خودی دست وپا نزنیم.من نمیگم نا امید باشیم ودست رو دست بزاریم.اما ما داریم تو مملکتی زندگی می کنیم که همه چیز مهمه الا مردم.هر کسی سنگ خودش رو به سینه می زنه.ما چرا بازیچه بشیم.من تو انتخابات شرکت نکردم واز 2-3 ماه قبلش به همه دوستام هم گفتم.چون شرکت ما یعنی تایید حکومت ووضع موجود.مسول انتخابات هم یه حیوونی بود به اسم محصولی.شاید بخندید ولی برای من مثل روز روشن بود که این داستان به سرانجام نمی رسه.اولیاء خدا که من قبولشون دارم وشما شاید نه فرمودن وبا یقین کامل هم فرمودن که این مملکت دیگه تا ظهور حضرت اصلاح نمیشه وروزبروز وضع ما بدتر میشه.حسن نا امید شدن از این حکومت واصلاحش اینه که ما تلاش می کنیم بیشتر وقتمون رو برای ساختن آخرتمون صرف کنیم.شما یه مریض سرطانی داری که تمام بدنش پر شده از عفونت وتا دوروز دیگه می میره.چیکار می کنی؟می بری خارج؟دکترهای مختلف براش میاری تا تشخیصشون رو عوض کنن؟من اگر باشم می پذیرم که مریضم رفتنیه و خودم رو اذیت نمی کنم.همه دوست داریم به حقمون برسیم وحقوق از دست رفته انسانی والهیمون رو احیائ کنیم.اما اگر اعتقاد داری که یه روزی باید ظهور اتفاق بیفته واین دنیا یه مدیر داره به اسم خدا که برای دنیای خودش یه سرنوشتی تعین کرده،از کجا معلوم که مادر دوره ظهور نباشیم و این ها همه مقدماتشه که داره توسط علمای بی دین فراهم میشه.ما با چه دلخوشی ای مبارزه کنیم.حکومتی که هیچ ارزشی برای مردمش در هیچ زمینه ای قائل نیست وهمه رو گوساله فرض می کنه چه امیدی به اصلاحش میشه داشت؟منش صدا وسیما وحکومت نشون میده که این گوساله ها مردم رو خیلی احمق می دونن و معتقدن که مردم با همین تاکتیکها خر می شن ونیازی به فکر وطراحی بهتر نیست.

  • maryamss Says:

   سلام. ممنون از اینکه وقت گذاشتید. راستش تا حدی با شما موافقم. اما من اعتقاد دارم این کشور بهش امیدی هست.وضعیتش دقیقا همون چیزیه که توصیف می کنید مطمئنن خیلی وقت ها هم ما بازیچه این و اون میشیم اما من اعتقاد دارم اگر بتپم برای کشورم (حالا در هر شکلی می تونه داشته باشه. یکی با رای دادن یکی با رای ندادن) به جای بهتر از اینجا خواهیم رسید. به نظر من شاید در ظاهر این اتفاقات 8 9 ماه اخیر افتضاح به نظر میومد اما نشانه یک رشد و یک پوست انداختن برای همه ما بود. این که تلنگری باشه برای هممون تا از خواب بیدار شیم. لاقل برای من که اینطور بوده. این اتفاقات تاثیر معنوی خاصی روی من گذاشت و طوریکه جهت زندگیم تغییر کرد. نه به خاطر سیاست و … که به خاطر خودم که ندیده بودم چقدر غیر مسئولانه و خرکی با مردم زندگی کردم و فقط خودمو دیدم. نمی دونم تونستم منظورمو برسونم؟

 22. علیرضا Says:

  منم با نظر مریم موافقم…
  بعضی وقت ها خودی ها از روی اشتباه کارهایی میکنن که به جای اینکه نفعی برای جنبش داشته باشه ضرر داره.
  بهتره از روی احساسات هیچ رفتاری رو انجام ندیم. مثل خیلی از دوستانی که تو این صفحه کامنت گذاشتن و معلومه که عصبانی بودند.
  عصبانی شدن ما دقیقا همون چیزی هستش که بسیجی ها و سپاهی های آشغال از ما میخوان. پس بهتره این فرصت رو بهشون ندیم.

 23. majid Says:

  سلام مریم جان این کار از بیانیه گذشته این قطار راه افتاده ودیگه جلوشو نمیشه گرفت شاید سالها طول بکشه اما ترمز نداره
  مریم جان وبلاگتو جزو دوستانم در وبلاگم قرار دادم اگه شما هم منو لینک کنی به عنوان دست جدیدت ممنونم . موفق باشین


 24. حیفم آمد نگویم جانا سخن از زبان ما می گویی …این کامنت های بی ادبانه ثواب کار است !دلگیر مباش …

 25. تیردخت Says:

  گل گفتی!
  امثال مخملباف یادشون رفته تا دیروز چی بودن !
  مرتیکه… رفته اونجا
  فقط بلده حرف بزنه
  اگه راست میگفت باید اینجا می موند و ثابت کرد
  والا به خدا منم میتونم برم اونور دنیا و بدون هیچ واهمه ای
  سخنرانی کنم و بیانیه صادر کنم !

 26. کلم Says:

  تیر دخت جان
  اگه تو این مملکت جرات داری حرف بزن و بیانیه صادر کن
  میبرنت کهریزک
  دختر میری زن بر میگردی گلم
  واسه همین داد میزنیم
  مرگ بر دیکتاتور

 27. منتظر Says:

  سلام-خواهرم بصیرت.
  مثل شریح قاضی ها نباش.

 28. علي Says:

  1. متاسفانه لحن حرف زدن بعضي دوستان نشون ميده -همونايي كه حرف از سانديس و سينما و …- مي زنن باز هم براي من ثابت كرد كه منش برخي طرفداران جنبش سبز با منش احمدي نژادي ها و حكومتي ها هيچ فرقي نمي كنه، فقط اونها اون سمت وايسادن و اينها اين سمت. اخلاق همون اخلاقه.
  2. رضا پهلوي، مسعود رجوي، نوري زاده و جماعت از اين دست با تمام اظهارات اين چند ماهه نقش بزرگي در ضربه زدن به جنبش سبز داشتن. اميدوارم تاريخ فراموش نكنه اپوزيسيون چطور مثل انگل به جنبش سبز چسبيدن، بهانه به دست حكومت و رسانه هاش دادن و راه جنبش رو دشوار تر كردن.

 29. حسین Says:

  منظورتون رو متوجه شدم .حرف من اینه که برخلاف اون چیزی که ما فکر می کنیم ومرتب تلاش فردی وجمعی رو بهترین راه برای رسیدن به اهدافمون می دونیم یه عامل مهمی هم هست به نام تقدیر وسرنوشت که همه از اون بعنوان شانس اسم می برن.اما در واقع همون تقدیر ومشیت خداوندیه که چون نمی خوایم بپذیریمش اسم شانس روش می گذاریم.یه سری به سایت اقای بهجت(رضوان الله علیه)بزنید.ممکنه اولش خیلی بترسیم.ولی ما باید یادبگیریم وتمرین کنیم که واقعیتهای دنیا وهستی رو بپذیریم تا راحتتر زندگی کنیم و عمرمون رو در مسیر درستی استفاده کنیم.ما باید خودمون رو بسازیم وقوی کنیم.تا در مقابل حوادث زمان کم نیاریم وبا تغییر دچار یاس وپوچی نشیم.اقای بهجت فرمودند که حالا وضعمون خیلی خوبه.بلاها وابتلائات بعد از اینه.سفیانی هشت ماه به اسم ادم میکشه.(یعنی کسایی که اسم ائمه معصومین رو رو بچه هاشون گذاشتند).در کنار این خودسازی فردی اگر می تونیم کاری هم برای جامعه مون بکنیم کوتاهی نکنیم.من یقین دارم که این بی همه چیزا وقتی ببینن که میر حسین کوتاه نمیاد یه حیوونی مثل سعید عسکر اجیر می کنن تا هم از شر میر حسین راحت بشن وهم قتلشو گردن نگیرن.این پروزه می تونه توسط یه معلول ذهنی یا یه دیوونه یا محکوم به اعدام هم انجام بشه.اما هدف ما وآرمان ما واعتقادی که بخاطرش مبارزه می کنیم و اون دنیا باید جوابگوی این هدف وآرمان باشیم با موسوی وگنده تر از موسوی تغییر نمی کنه.این اون چیزیه که باید در خودمون ایجاد کنیم ونشرش بدیم.یاعلی مدد

 30. اسماعیل Says:

  تو منو بلاک کردی تو فرفر؟؟ نه بابا

  • maryamss Says:

   سلام. ببخشید دوست نداشتم این کار رو بکنم. اما مجبور شدم به یکی بگم که بره و این کار رو برام انجام بده(خودم که دسترسیندارم).در هر صورت به خاطر امنیت حریم خصوصی دیگران لازم بود

   • اسماعیل Says:

    ببخشید سلام نکردم :-| سلام
    / منظورت قضیه ی بهارکه؟ اگر آره که خب چی بگم! در موردش تو خود فرندفید نوشتم؛ توضیحات بیشتر هم نیاز نیست شاید :) / ممنون در هر حال

 31. ع Says:

  واقعا دیدگاه شما یعنی انقدر محدود است که هرکس توی لندن و نیویورک و پاریس است، از صبح تا شب حال می کند می ره کاباره و دیسکو و می رقصه و می نوشه؟ انقدر دید محدودی به جهان دارید خانوم؟ گیرم حرفهای اینها نادرست، لحن شما ناشی از دیدگاه افراطی شما دارد. متاسفم.

 32. Far Says:

  dooste aziz, Maryam,

  shoma neveshtid:
  همه کسانیکه اینجا هستند خودشان می دانند چه خاکی بر سرشان بریزند. اگر قرار باشد رهبری هم داشته باشند رهبرانشان در خاک همین کشورند پس دیگر بیشتر مردم را به کشتن ندهید

  age linkaye digato naxunim, (hamuntoor ke chand nafar az doostan éshareh kardan), be nazar miad ke in matlabet rishe dar lashkare SANDISIHA-ye emam Hossein bayad dashte bashe.

  be har haal baraye inke az 2deli o shak dar biam chanta az matlabaye digato xundam! alanam ba farze inke shoma ham deletun mesle dele man o xeyliaye dige ke inja comment gozashtan baray jonbeshe SABZ mitape, barat minevisam:

  dooste gerami, in ghesmat az matlabe shoma ke dar in bala copy kardam, daghighan hamun tafakore tafraghe-angiziye ke hakemane Iran mixan tu maghze man o tho foru konan.

  haghighat ine ke alan 30 saal bood ke ba hamin mazmun ye faseleye xatarnaki beyne Iraniane daxel o xarej az keshvar bevojud Avorde boodan. in hamun raveshe márufe tafraghe biandaz o hokumat kon xundeh mishe!! chon in jodaie be cahnd dalile siasi ahamiyate vijeh dasht: 1. inke gheshre bozorgi az mohajerane Irani tahsil karde va kam o bish roshanfekr mahsub mishan (che shoma ya digaran xoshetun biad ya na)va gheshre roshanfekr baraye hokumathaye dictatory xatarnaak mahsub mishan. 2. (hamuntoor ke teye chand maahe axir sabet shod) Iranihaye xarej az keshvar mitunestan role xAliye rasanehey beyn-ol-mellai ro baraye ru kardane daste dictator va zire soAl bordane un por konan!!

  xoshbaxtane ba jun gereftane jonbeshe SABZ teye mahahaye áxir in jodaiye mozer va talx ke dar 30 saale gozashte tavasote hokumat be toore mostaghim ya gheyre mostaghim tashvigh mishod, da modate kutahi be ye peyvande melliye nA gosastani tabdil shod.

  in bAés shod ta moje SABZ dar zamane kutahi be avalin harkate mardomi tabdil beshe ke dige monzavi nabud va be marzhaye daxeliye keshvar mahdud nemishod. Moje SABZ dar kamtarin zaman (va hatta ba vojude ádame hozure xabarnegarane xareji dar Iran) lahze be lahze dar xarej az Iran donbal mishod va in ghaziye baése fesharhaye sisi, ejtemaéie va farhangi az xarej az keshvar be hokumat dar Iran shod va mishavad.

  in ye dastavarde besiar mohemiye ke nashi az peyvande beyne Iranihaye xarej va daxele keshvare.

  álAve bar un hozure Iranihaye xarej az keshvar dar sahne (tazahorate xarej az keshavar va jeloye sefarathaye Iran va dar festivalha va varzeshgah-ha va gheyreh) baése delgarmi va étemad be nafse har che bishtare Iranian dar daxele keshvar mishod va mishavad.

  alan shayad behtar motevajeh beshi ke chera hAmiane jonbeshe sabz (che dar daxel va che dar xarej) be hichvajh hazer nistan ke 2bareh be un jodaiye 30 saale gozashte bargardan. va shayad álAn behtar betuni dark koni ke un rabeteie ke doostan beyne in matlabe shoma ba rishash dar lashkare SANDISIHA dideh boodand va unA ru Azordeh xAter karde bood, az koja aab mixore!?

  be har haal xaheshe man az shoma ine ke sáy konid asire in gune afkAre tafraghe angiz nashid. va be hamvatanatun (che dar daxel va che dar xarej) étemade bishtari peyda koid!

  sabz bashid!

 33. solhesepid Says:

  chi baes shode shoma fekr konid in aghayoon ghasde daran rahbari konan?
  yani 2 ta tahlilgar ro ham nemitoonim tahamol konim?
  az hamin ja mashghe demokrasi konim

 34. يلدا Says:

  تو اين30سال اينفدر نقاق بين مردم انداختن كه نگو الان كرد ترك لر همه سكوت كردن به خاطر همين تفرقه ها با همين جوكهاي ساده

  ساده نباشيم متحد بشيم ديگه بسه هر چي نفاق بوده چه داخل گشور چه خارج همه براي ايران ازاد به پا خيزيد

  • maryamss Says:

   متحد روی چی بشیم؟ ئقیقا روی چی؟ روی نخواستن یک نظام؟آیا این کافیه برای متحد شدن؟به نظر من اگر این آقایون حرف تازه ای دارن بیان بگن تا ببینیم میشه اصلا سرش متحد شد یا نه. همه بدبختی ما اینه که مردم و افراد تاثیر گذار مثل اینها خودشونم دقیقا نمی دونن چی میخوان. فقط نابودی این حکومت رو میخوان. حتی اگر به این قیمت تموم شه که یکی بدترش بیاد.

 35. مهدي Says:

  من هم تا حدودي موافقم، به نظرم خيلي از اين آقايون فقط بايد بشينن به تحليل و از بيرون گود اينجوري نطق نكنن. خصوصا اين نامه آخر مخملباف كه من مي‌خواستم شخصا بالا بيارم!!!

 36. ليلي Says:

  من با حرف شما موافقم ولي نه با اين شدت
  اونها حق دارن نظرشون رو بگن ولي من بايد تصميم بگيرم و انتخاب كنم
  من نبايد احساسي و بدون منطق حرف و بيانيه هركسي رو بپذيرم
  من هم با اين روش حكومت مخالفم و لي با بي منطقي و گروه بندي شدن جامعه هم مخالفم


 37. چرا با شما مخالف هستم ؟
  بجای اینکه بیایید نوری زاده زخم خورده! رو زخمی تر کنید برید به ا.ن بگید دست از تحریک مردم برداره، وقتی این مرد کودتایی (بدون شک) دست از نخبه بازی بودنم ها، خس و خاشاک خواندنم ها برداشت


 38. سلمان فارسی سخنی داره در اوج کوتاهی بسیار عمیق هستش، سخنی به بلندای تاریخ، به عرض سقراط؛ رفتن پیش او و گفتند مردم با ابوبکر بیعت کردیم
  گفت : بکردید و نکردید

 39. سعید Says:

  سلام. مطلب خوبی بود. آقایان (به قول هادی خرسندی چیچو و فرانکو) ادعای رهبری جنبش را دارند. بارها هم اعلام کرده اند موسوی و کروبی در شرف دستگیری هستند و در اینصورت رهبری به خارج کشور منتقل خواه شد!!

  درباره بالاترین ( نوشته ای که کسی لینک نفرستد) حق باشماست. بالاترین نمادی از جوزدگی و سطحی نگری و احساساتی گری است و باندبازی سبزها در آن غوغا می کند. اینکه مطالب ارزشمند در آنجا رای نمی آورد از ارزش بالاترین کم می کند نه ارزش این مطالب. متاسفم که این مطلب شما را حذف کرده اند و هم کانت های زیادی از ساندیسیست های سبز در توهم تفرقه و طرفدار «وحدت کلمه» اینجا نوشته شده است.

  درباره محسن سازگارا که نشسته در واشینگتن و می گوید لنگش کن هم این نوشته مناسب هستند:
  مواضع تغییر یافته‌ی سازگارا و درسهای تاریخی فراموش شده‌ی ما
  http://darieh.blogspot.com/2009/07/blog-post.html?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+Darieh+%28Darieh%29

  دکتر مدارا و آکسیون‌هایش
  http://darieh.blogspot.com/2009/07/blog-post_07.html?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+Darieh+%28Darieh%29

  پیروز باشید :)


پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: