نامه ای به برادر/خواهر ارزشی

دسامبر 28, 2009

سلام دوست عزیز ارزشی

جای شما خالی نباشد ما 2 روز است که اینترنتمان به فنا رفته.البته شما واقعا حق دارید که این بلا را سر اینترنت و ما و خودتان می آورید. یا اینکه این همه تجهیزات مخابراتی پیشرفته استفاده می کنید تا کانال های ایادی استکبار و شیاطین برای هموطنان بسته بماند اما شما که غریبه نیستید همین دیشب بود که ما بعد از 5 6 ماه ماهواره مان درست شد و دست بر قضا همه کانال های بی بی سی و سی ان ان و یورو نیوز و … هم عین آینه می گرفت. خلاصه که ما هر کانالی که زدیم داشت این فیلم های تظاهرات روز عاشورا را با انوع و اقسام تفسیر های مختلف نشان می داد و ما هی از یک طرف خنده مان گرفته بود که پس با اینهمه فیلتر و قطع اینترنت چگونه این فیلم ها به دست این خبرگزاری ها رسیده و از طرف دیگر برای شما ناراحت بودیم که علیرغم تمام کوشش هاچه در طول تظاهرات که سعی کردید موبایل ها و دوربین های مردم رو بگیرید و چه در اموری مثل پارایزت و قطع اینترنت ،اما هنوز 2 ساعت از زمان تظاهرات نگذشته همه فیلم ها همه جا پخش شده بود. خلاصه که حالا شما ناراحت نباشید به هر حال ما هم می فهمیم با این همه تدابیر امینتی چنین اتفاقاتی عین فحش خواهر و مادر می ماند. و بدتر از آن وقتی است کهملت با موبایل فیلم می گیرند. بعد سی ان ان پخش می کند و بعد تلویزیون ایران فیلم های پخش شده در سی ان ان را نشان می دهد. یعنی خیلی خفت است.

راستی همین الان هم که دارم این متن را می نویسم دارم فیلم ها و عکس های جدیدی که از تظاهرات امروز را دارم دانلود می کنم. می گفتند که جیمیل قطع است اما خوب شما که خودتان می دانید اگر قرار باشد کسی چیزی را بفهمد می فهمد دیگر. مثلا شما فکر می کنید که به 70 میلیون مردم ایران اخبار (البته بهتر است بگوییم تفسیر چون ما که ندیدیم شما از تظاهرات اغتشاشگران فیلمی بگیرید یا جراتش را داشته باشید اصلا) تحویل داده اید اما خوب خبر ندارید که سی ان ان و بی بی سی به میلیار ها مردم اطلاع رسانی کرده اند که شما چه شکر هایی در روز عاشورا نخورده اید.و بتر از آن هم این است که با فحش و تظاهرات و مشت گره کردن و تحصن و … علیه سی ان ان و بی بی سی و … رویه آن ها تغییر نمی کند و شاید به قول شما به دروغ پراکنی ها خودشان ادامه دهند. اما خوب شما هم چون مثل آن ها رو سیاه هستید و با فارس نیوز و رجا نیوز و … به هر چی خبرگزاری خالی بند می گوئید زکی پس دیگه جای شکوه و شکایه نیست. خدائیش دنیا جای خوبیست. هر کسی با هر اسمی که می خواهد آدم می کشد دروغ می گوید و… یکی به اسم بشر دوستی یکی هم به اسم اسلام و خدا و پیغمبر که البته سگ اولی از نظر من شرف دارد به گروه دوم.

من می دانم که شما هدفتان خیر است و دوست دارید این مملکت گل و بلبل شود و خیلی تلاش می کنید تا جوان ها را جذب کنید تا این کشور را بسازند اما از شما چه پنهان که ما هر وقت به دانشگاه دوران تحصیلمان سر می زنیم کرور کرور دانشجو می بینیم که در پی گرفتن توصیه نامه از استاد و ترجمه کارنامه و … هستند یا مثلا اگر به سازمان سنجش سری بزنید و ببینید هر مرتبه در این امتحانات چندین هزار نفر امتحان زبان می دهند شاید متوجه شوید که تا چند سال دیگر جوانی نمی ماند که بخواهد اینجا را بسازد. یا به نقلی دیگر آدمی نمی ماند که بشود با آن حکومت اسلامی یا هرچه درست کرد و به آن ها حکومت کرد.خوب البته من هم اگر جای آن ها می بودم و هر روز در هر خیابان و کوی برزنی با ماشین پلیس و قیافه های عبوس باتوم به دست گرفته و کلاه خود دار مواجه می شدم جانم را بر می داشتم و از اینجا فرار می کردم. خوب چه کاری است آدم اگر بخواهد هر روز در جبهه جنگ تردد کند می رود افغانستانی، عراقی فلسطینی لبنانی جایی که لاقل 4 تا آدم جدید هم ببیند.

خلاصه کلام اینکه می دانیم که سال هاست شما عمر و جوانی خود را صرف مبارزه و هدایت قوم ظالمین کرده اید اما باور کنید یک روزی چشم باز می کنید می بینید که پیر شده اید و همه وقت و نیروی بازوی خود را صرف کسانی کردید که یک زمانی اسمشان هموطن بود. صرف ادب کردن و متنبه کردن آدم هایی کرده اید که شاید تنها گناهشان این بود که می خواستند در کشور خودشان فریاد بزنند.مثل تو که هر وقت می خواهی بدون مجوز در هر جا اعم از فرودگاه و جلوی سفارت و … بر علیه ظلم فریاد می زنی. افرادی که توی برادر باتوم به دست را مهربان تر از آن آمریکایی همیشه لبخند بر لب متمدن می دانستند. لاقل نیتشان ساختن این وطن بود و تو به ان ها تهمت ازذل و اغتشاش گر و هتاک و… زدی. و تو عملشان را دیدی اینطور با خودت کردی. می دانم که محبت افرادی رو در دل داری. معتقد به اصولی هستی که به خاطر آن ها باتوم و پایه مبل و … به دست میگیری و می چرخانی، می دانم مسلمانی که ظهر عاشورا وسط میدان فردوسی آلت ضرب و شتمت را کنار خود می گذاری و نماز می خوانی اما تو خودت می دانی که امام حسین اول به انسانیت همه را دعوت کرد بعد به مسلمانی. لاقل انسان باش

Advertisements

9 Responses to “نامه ای به برادر/خواهر ارزشی”

 1. حسین Says:

  سلام
  تعصب با عث میشه خیلی چیزها رو نبینیم.منفعت صاحبان قدرت همیشه در این بوده که جلوی تفکر مردم رو بگیرن و فقط بهشون زنده باد مرده باد رو یاد بدن.دوستای بسیجی من همه این کاره هستن.البته پذیرفتن حق خیلی خیلی سخته ومرد می خواد.پذیرفتن حق یعنی این که اگر شما فهمیدی که عزیزترین کس زندگیت مثلاً شوهر یا داداشت داره به خطا می ره حاضر بشی محبتت رو کنار بگذاری واورو تایید نکنی.می بینی چقدر سخته که آدم حقیقت رو دنبال کنه؟این دوستان فریب خورده ماهم این طوذ هستن .البته توشون حروم لقمه ونانجیب هم کم پیدا نمیشه.ولی اکثراً جاهل ونادان هستن.

 2. اميد Says:

  جالب است خيلي خوشحالي كه دوستانت توانسته اند به جهان نشان دهند ما ايراني ها براي تظاهرات خود هنوز متمدن نشده ايم و بانك آتش ميزنيم و آخر قدرتمان اين است كه سطل آشغال بسوزانيم و فيلمش را در يوتوب شير كنيم !
  جالب است كه آنقدر غرق شده ايد كه نميدانيد طرف كه هستيد. باز ما تكليفمان با خودمان روشن است . شما دست بند سبز ميبديد و به عزادران حسين حمله ميكنيد . اسمتان ايراني است افتخارتان آشوب در ايران !!
  آخ بميرم براي دانشجوياني كه نميدانند اين همه باتوم خورده را چه كار كنند ؟؟ نچ نچ نچ ! واقعا بايد بروند براي كساني كار كنند كه بهشان پول ميدهند و بعد شعرش را بخوانند كه دلم ميخواهد به اصفهان برگردم .
  ما درست است بلد نيستيم با سرعت پايين فيلم در يوتوب شير كنيم و دست هم در دست كساني نداريم كه بهمان ياد دهند ! اما بالاخره توانايي خوردن چهارتا باتوم براي مملكتمان را داريم . ما براي عقيده مان پير ميشويم و چين و چروك بر صورتمان مي افتد و شما نميدانيد براي چه پير ميشويد .
  شرمنده در خواب خوش زمستاني مزاحم اوقات شريف شديم .

  • احسان Says:

   احتمالا شما بعد از اینکه 8 نفر رو کشتن هنوز از خواب زمستانی شریف بیدار نشدی؛ انکس که نداند و نداند که نداند … خدا را شکر که دشمنان ما نادان اند …

   • حسین Says:

    امیر المومنین بعد از پیغمبر(صلوات الله علیهما)بهترین انسانی بودن که خداوند افریده.به قاضی ای که خودشون منصوب کرده بودن نامه می نویسن و میگن تو آدم خوبی هستی. ولی دیگه حق قضاوت نداری .چون تو جلسه دادگاه صدای تو بلندتر از صدای متهم بوده.
    تو حکومت عدل علی یک مسیحی بخاطر یک زره که در واقع مال خود امیرالمومنین بوده واو به ناحق اون زره رو غصب کرده بوده اون حضرت رو به دادگاه می بره وچون ایشون نمی تونن دو تاشاهد ارائه کنن قاضی طبق شرع مقدس حکم به نفع اون مسیحی می ده.تو حکومت عدل علی، امیرالمومنین رو که بالاترین مقام حکومتی بودن به دادگاه می کشن.
    گرچه محرّمه ونباید تبریک گفت ولی به شما تبریک میگم که همفکرای شما روز عاشورا حرمت همه چیز رو نگه داشتن وبه حسینیه جماران که یه زمانی امام خمینی (رضوان الله علیه)اونجا صحبت می کرد حمله کردن وهمه رو کتک زدن و شیشه شکوندن و…
    تبریک دوم من هم به شما که متهم ردیف اول کهریزک با حکم رییس جمهور محبوبتون مسولیت جدید گرفت.حتماً یادتون هست که فرمانده ناو وینسنس هم بعد از سقوط ایرباس ایران مدال افتخار گرفت.وقتی امام معصوم رو کنار بگذاریم و غیر معصوم رو معصوم فرض کنیم دیگه راهی نمی مونه جز این که همه چیز رو توجیه کنیم.
    سعی کن موفق باشی.

 3. صندوقک Says:

  مریم جان آنقدر چشمانشان بسته است که اصلا هموطنی نمی بینند ، آنقدر گوشهایشان پر از کینه و نفرت است که دیگر صدای ناله یک مادر را هم نمی شوند.و…

 4. Cyberia Says:

  شکر! به ضمه البته


پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: