لطفن هر چه سریع تر ازدواج کنید

اوت 24, 2008

آقا/خانوم جون هر کی دوس داری بیا برو ازدواج کن دست از سر کچل بندگان خدا بر دار!آخه تو ترشیدی چرا مخ اطرافیانتو تیلیت می کنی؟من واقعن اعتقاد دارم بعضی از این خانوم ها و آقایون هر چه سریع تر باید دنباله یه همسر (حالا لازم نیس خیلی هم مناسب باشه فقط در همین حد که طرفو از خیالات بیاره بیرون) بگردن.

به خدا من نمی دونم با این آدما چی کار کنم؟یعنی وقت ناهار خوردن من باید صرفه شنیدن اراجیف همکار مجردم بشه که آره و اینا من تو این شرکت هزار تا خواستگار داشتم.بابا به من چه خوب که تو ازدواج نکردی یا نمی خوای بکنی یا کی از تو خوشش اومده.ولم کن بزار به بد بختی خودم برسم آخه.

خانوووم محترم زنگ زدی بعد صد سال، بعد دوباره عشقت با یه پسره که اصن من نمیشناسمشو هی تو گوش من می خونی! که چی؟که چی هی یه ساعت داری داستان و حرفای این و اونو تعریف می کنی.خوب طبیعیه افسرده میشی.بابا من خودم به شخصه دارم از دست حرفات دیوونه میشم دیگه وای به حال خودت. خدائیش یکم از این توهماتت بیا بیرون با یکی ازدواج کن مایه آزار بقیه هم نباش/چیه هی نشستی برای هر آدمی که تا یکمی با تو حرف می زنه هزار تا داستان تو مغزت درس می کنی بعدش نتیجه میگیری که کلی طرفدار داری هم عاشقه تو یکین؟بعد هم زنگ میزینی به این و اون داستان ها تو تعریف می کنی ملت رو از کار و زندگی می ندازی!واقعن مگه مردم الاف و مسخره مغز مریضه تو هن؟

آخه چرا فیلم هندی تعریف میکنید برای ملت.من اگه بخوام میرم فیلم هندی می رم می خرم یا میرم خانواده سبز می خرم این قصه های عبرت انگیزناکشو می خونم نیازی به روضه های شما ها ندارم که!به خدا من نمی دونم تو وجود من چه عنصر خز و خیلی وجود داره که یه مشت آدم  جوات آباد می رو به  خودم جذب می کنم؟

عزیزم فقط دور من یکی رو خط بکش لطفن.چون واقعن دیگه تحمل و وقت شنیدن حرف های شما انسان  های الاف و متوهم رو ندارم.بگرد دنبال یه خل و چلی مثله خودت که هم حرفاتو گوش بده هم  باورشون کنه!

پ.ن: متاسفانه بعضی وقتا یه چیزایی برای آدم پیش میاد یا آدم یه افرادی رو می بینه تو زندگیش که هیچ رقمه نمی تونه از شرشون راحت شه. ای دوست عزیزی که ممکنه گذرت به اینجا بخوره و تو هم ممکنه چنین رفتار آزار دهنده ای داشته باشی .خدائیش فقط یکم رو رفتارت فک کن و بیخیال این جنگولک بازیا شو.این کارا برای آدم شوهر یا زن درست و درمون نمیشه.این متن هم مخاطبانش افرادی بودن که متاسفانه هیچ وقت اینجا رو نمی خونن :( کاش جراتشو داشتم همین قدر رک تو روی خودشون این حرفا رو می زدم

Advertisements

56 Responses to “لطفن هر چه سریع تر ازدواج کنید”


 1. به شدت درکت میکنم مریم جون. خیلی اعصاب میخواد تا جلوی این حرفا ریلکس نشون بدی خودتو =))))))

 2. glutz Says:

  اگه وقت داشتی بیا میخوام برات یکمی از حوادث عاشقانه زندگیم تعریف کنم. :دی

 3. منیره Says:

  یعنی من برم بمیرم که هیچکی نیست عاشقم باشه؟ :(
  دو نقطه دی فراوان

 4. سمیه Says:

  مریم جان بدجور دلخوریا. بذار بیچاره ها درد دل کنن بابا :)

 5. سارا Says:

  اوهوم.

 6. A Tiny Dot Says:

  =)) خب من تازه خواستم برات درد دل کنم ها , اصلا منصرف شدم:))))))))


 7. این که نشد. خودت اومدی پیش ما داری درد دل‌هات رو میگی!
  ولی باور کن خیلی لذت داره آدم به خودش فشار بیاره و شجاعت به خرج بده و همین حرفا رو بذاره کف دست همون یارو که میاد این‌جوری سرتون در میاره.

 8. کمال Says:

  =)) من حرفی ندارم


 9. وارد محدوده بانوان نمی شویم :!:


 10. آقا من هم شكايت دارم. دیشب بعد از عمری میخواستم با مریم یه شام بخورم که یکی از همین دوستاش تماس گرفت و داستان مورد عشق واقع شدنشو به طور مفصل براش گفت. آقا ، خانوم زود باش ازدواج کن. من دندونم درد میکرد دیشب. نیاز به مراقبت داشتم. چرا نمیذارید زن من یه ذره به من برسه!!! مهدی ب عزیز. بابا برو زن بگیر .تو به نامزدت شک داری به من چه!!!نامزدت میترسی بهت خیانت کنه به من چه . داداش مارو بی خیال شو. بی خیال شوووووو!!!!!

 11. Siavash Says:

  rastesh 1 masale ee hast, albate 100% doros nista ,vali momkene ke intor bashe, oonam ine ke gahi khode adam 1 raftari darae ke baess mishe kasaee ba in akhlaghiat bian bechasban behesh,nemidoonam shayad ziad baha midi be taraf :-/

 12. hamid11771 Says:

  حالا از این طرف ماجرا بشنوید، این طرفش جذاب تره :

  اینجور دخترا تا با یه پسری آشنا میشن، میخوان تمااااااام رویاهایی که با مرد رویایی شون به مدت چندین سال در ذهن پروروندن(بخوانید عقده ها) در عرض 24 ساعت از طرف بکشن بیرون. بعد فاز دوم ماجرا شروع میشه یعنی توهم «پسره عاشقمه، همین روزاس که بیاد خواستگاری». اکثرا هم ماشالله رو دارن فراوون. یک عشوه ملایری هایی برای پسره میان که بیا و ببین. در این فاز میشینن برا همه از پسره و «رابطه» شون تعریف میکنن. در تلفظ کلمه رابطه هم دقت خیلی زیادی به خرج میدن که قشنگ به نظر برسه. خلاصه پسره که شاید رهگذری بیش نبوده و از تئوری معروف «به هر چمن که رسیدی گلی بچین و برو» پیروی میکرده، میره. یا اینکه از رفتار های بیمار گونه این خانوم حالش به هم میخوره یا هر دلیل دیگه. بعد دختره وارد فاز افسردگی میشه. در ملا عام تمام محاسن پسره رو به معایب تبدیل میکنه و در خلوت خودش با اعتماد به نفس له شده دنبال دلیل میگرده. به خداااوندی خدا قسم شنیدم اینا رو : من زشتم ! من زشت می خندم. مگه من چمه ؟ شانسم بده . جادوم کردن ….
  فاز بعدی رو من بهش میگم فاز ریکاوری. در این قسمت دختره به ظاهر از افسردگی در میاد. کلاس ورزشی میره، مویی مش میکنه، سولاریومی چیزی … و دوستاشو عوض میکنه. به این دلیل که اولا پیش اونا دیگه هیچ اعتماد به نفسی نداره و اونا دیدن که چه جوری پسری که این همه ازش تعریف کرد اینو ول کرده رفته. دلیل دیگه هم اینه که سعی میکنه دوستایی پیدا کنه که به نظرش جذاب هستن و به واسطه پلکیدن با اونا بتونه جذاب تر به نظر بیاد و یه چیزایی ازشون یاد بگیره. خلاصه بعد از یه مدتی یه پسر دیگه ای از سر کوچه شون رد میشه، از پسرای فامیلشون یه روز میاد خونشون مهمونی، توی محل کارش پسری باهاش چند جمله صحبت میکنه و ماجرا از اول شروع میشه ….
  به مرور زمان شخصیت این آدم روز به روز غیر قابل تحمل تر، عقده هاش پیچیده تر و افسردگی اش عمیق تر میشه…

  خواهر من ! اونقدر ها ازدواج کردن مهم نیست که اینطوری خودت رو و زندگیت رو نابود میکنی . نکن اینجوری.

 13. میلاد Says:

  بنده چند وقتی به عنوان مشاور و روان درمان عاشق پیشگان مردود شده ! خدمت کردم تنها راهش فرار کردن آن هم چهار نعل است و بس …

 14. ali reza Says:

  سلام من عليرضا 24 ساله از تهران دنبال دختري خوب ونجيب وباايمان براي ازدواج دائم ميگردم همكنون نيازمند ياري سبزتان هستم لفطا بر اي ارسال كمك با شماره 09363833995تماس حاصل فرمائيد.متشكرم

 15. ali reza Says:

  سلام من عليرضا 24 ساله از تهران دنبال دختري خوب ونجيب وباايمان براي ازدواج دائم ميگردم همكنون نيازمند ياري سبزتان هستم لطفا بر اي ارسال كمك با شماره 09363833995تماس حاصل فرمائيد.متشكرم

 16. علیرضا Says:

  ما که خوشبختانه نه مشکل ازدواج داریم، نه آدمای خل و چل دورو برمون رو گرفتن که چرندیاتشون رو به خوردم بدن! :دی

 17. سیروس Says:

  من م یدون دوست دختر داشتم که هر هفته یدون خواستگار براش می اومد منم کلی عصبی شده بودم خلاصه یدون دوست دختر جدید پیدا کردم بعد دیگه ازش جدا شدم حالا نمی دونم باز براش خواستگار جدید هر هفته میاد یا نه خدا اسم هر پسری تو فامیلشون می اومد یکبار اومده بود خواستگاری طرف و ایشون جواب رد به سینه اش زده بود

  .
  برای منیره : ………………………………………..
  ………………………………………..
  ………………………………………..
  ………………………………………..
  ………………………………………..

 18. سروش Says:

  حلا این نوشته رو با یه کلکی باید به خوند طرف بدی

 19. lastmet Says:

  کار نشد نداره
  بعضی کارا عرضه میخواد و بعضی هاش جربزه

 20. persiansunix Says:

  ولي من تا حالا تو پسرا خيلي كم ديدم اين حالتو ولي بايد خيلي اعصاب خورد كن و ناراحت كننده باشه.
  خدا صبرتون بده


 21. بنظر من برای همه لازم است هرچه سریع تر ازدواج کنند این حرف های عشق و عاشقی کمتر حقیقت دارند کسانی که به این باوراند از خود شروع کنند که چند بار عاشق شدند.بهتر این است که یک شریک وفادار زندگی انتخاب نمایید.

 22. رامين Says:

  چاره‌اي نيست ديگه… خودم باهاش ازدواج ميكنم… قسمت ما هم اين بود ديگه… خدا رو خوش نمياد بذارم بيش از اين رو اعصابت راه بره… چه ميشه كرد… خودمونو فدا كرديم واسه بشريت…

 23. Endless Love Says:

  حالا چرا اینقدر اهمیت میدید به این جور حرفا که اینطور عصبانی شدید؟

 24. محمد Says:

  حميد خيلي خوب اومدي ! دقيقا همين مسئله براي من پيش اومد .خود خودش.

 25. عمو هوشنگ Says:

  تاریخ مصرف عمر داره تموم میشه …

 26. weblogchi Says:

  این دردیه که یه جورایی همه بهش مبتلان.بعضیا تحمل میکنند و بعضیا نه

 27. شکری محمد جواد Says:

  حالا زیاد جوش نزن، امورات بعضی ها اینجور می گذره

 28. زهرا Says:

  عه عه
  دیروز 99999999 تا خواستگار واسم اومد
  کووووجایی بیا میخوام باهات دردل کنم :)))))))))


 29. گمونم دلیل این همه تعریف اینباشد که مریم خانم بلاگستان شوهری بس با کمالات یافته اند وهمین باعث حسادت جماعت نسوان گردیده :!:


 30. راستی مریم خانم وبلاگ جدید هم راه افتاد اگر زحمت تغییر لینک را بکشید بی نهایت سپاسگذار خواهمبود


 31. جناب شیخ الشیوخ یه شام مهمون مایی داداش. قرارشو ردیف کن تا ماه رمضون نشده.!!!

 32. محمد! Says:

  می دونی وضع چه وقتی بد میشه؟ وقتی مجبور بشی بشینی پای حرف یه نفر که حرفهاش کاملاً تکراریه و می تونی واو به واو حرفهاش رو از حفظ بگی.
  بدتر زمانی می شه که طرف با آب و تاب هم تعریف کنه و مجبور باشی با آب و تاب گوش بدی و تو چشماش زل بزنی!
  تو دلت می گی: تورو خدا ولم کن می خوام مجله مو بخونم!!!

 33. فرزاد Says:

  بابا بنده خدا می خواسته با یکی درد و دل کنه

 34. مهدی Says:

  سلام
  وبلاگ قشنگي داري تبريک ميگم
  خوشحال ميشم بعد از اين که به اسم مدل لباس لينکم کردي خبرم کني تا لينکت کنم
  ممنون

 35. صبورا Says:

  بعضی وقتا ادم تا یه جفت گوش گیر مییاره دیگه مهلت نمی ده
  خیال می کنه این یه جفت گوشو خدا افریده تا حرفای دلشو بشنوه
  خوبی مریم جون؟

 36. خانمه Says:

  واي چه مريم خشمگيني ….
  از بس موضوع تو ذهنشون بزرگ شده ديگه نميتونن در مورد چيز ديگه اي صحبت كنن .

 37. صندوقک Says:

  اولا روز وبلاگ شما هم بسیار مبارک ها باد دوما کاملا موافقم.

 38. dang3r Says:

  سلام مریم جان ،
  تبریک می گم وبلاگ خیلی خوب و پرمحتوایی دارید … با پست های مفید …
  بنده شما رو با عنوان وبلاگتون یعنی » مریم » لینکتون کردم … لطفا شما هم بنده رو با عنوان » انجمن تخصصی و آموزشی » و آدرس http://www.Bia2clubs.com لینک کنید …

  ممنون

  موفق باشید

 39. jarchy Says:

  سلام
  برای شما و تمام خانومهای که در حالتی مشابه قرار گرفته اند آرزوی صبر و دوری از این محافل را دارم.
  سلامت و پیروز باشی.
  :)

 40. یک تازه وارد Says:

  سلام
  من اولین بار که وبلاگتو می بینم
  در درباره من نوشتی که فوق فیزیک ای اما در یکی از پست های اولت نوشتی
  »
  آیا زمان دو بعدیه؟
  اکتبر 14, 2007

  یه مطلب جالب از این سایت خوندم در مورد اینکه آیا ما داریم یه بعد زمان رو نادیده می گیریم و فقط زمان رو یه بعدی فرض می کنیم؟

  من خیلی از فیزیک سر در نمیارم اما طی یه سال و خرده ای فیزیک خوندن یه چیزی فهمیدم و اون این بود که در هر بحث فیزیکی اگر مسائل رو بعدی ب..»

  این مشه توضیح بدید ! البته امیدوارم حمل بر جسارت /بی ادبی / مچ گیری نشه !
  فقط می خواستم ببینم که شاید از رشته دیگه ای رفتی فوق فیریک !؟ گفتم اگه اینجوری چند تا سوال بپرسم جهت را هنمایی خودم .
  ببینم اینطوری آدم تو فیزیک فوق کم نمیاره

 41. maryamss Says:

  به تازه وارد:بله من تغییر رشته دادم.اگر خواستید ایمیل بزنید :) البته نمی دونم چقدر تجارب من به درد می خوره

 42. dsoma Says:

  خب بذار حرفشونو بزنن تا رو دلشون نمونه!!! ولی تو از صد در صد دو درصدشو گوش کن بقیه شو بیخیال!
  یا اینقد گیجشون کن که یادشون بره چی میخوان بگن!

 43. مریم Says:

  واااااااااااااااااااااااا

 44. معصومه Says:

  سلام 27 سال دارم 2 سال جدا شدم مذهبی-چادریفقط قصد ازدواج دائم دارم 09122475139

 45. enzo Says:

  salam
  ghalame shivaie darid.va besiar rok.kolan haal kardam ba neveshtehaatoon
  dar zemn link shodid

 46. مهتاب Says:

  خب حالا برای عوض کردن حال بهترین کاراینه که یه آهنگ خوب بذاری و یه کم برقصی،اینسایتی که بهتون آدرس میدم به دردتون می خورهWWW.SHIKCENTER.COM

 47. علیرضا Says:

  مطالب نوشته شده جالب بود و خب واقعیت داره در هر اجتماعی . راستش بد نیست که آدم بعضی وقتا بشینه پای درد دل بقیه و بتونه راهنماییشون کنه و یا کمکی بکنه . ولی توی ذات بشر هم هست که از بی روحی و مردگی فرار کنه . …. معمولا خانوما بیشتر احتیاج دارن تا با درددل کردن ، خودشون را خالی کنن. آقایون ، تو خودشون میریزن و یه وقت می بینی که ترکیدن. …… برای شما دوست محترم هم آرزوی سربلندی دارم.
  من خودم ، یه پسر مجرد 30 ساله و تقریبازشت هستم و میدونم که کمتر دختری پیدا میشه که ازم خوشش بیاد و … ولی منطقی نمی بینم که دیگران را با حرفهای خودم دردسر بدم. همه دنبال شادی و روحیه هستند. چرا وقتشون را با من خراب کنن؟ …وای، مثل اینکه زیاد حرف زدم . ببخشید

 48. رضا از قشم Says:

  خودت ازدواج کردی؟؟

 49. hosein Says:

  من مهندس نساجی دنبال خانمی معلم رسمی جهت ازدواج دایم هستم27-33

 50. hosein Says:

  hosein_aqalar@yahoo.com من مهندس نساجی1349 دنبال معلم خانم برای ازدواج دایم هستم

 51. شایان Says:

  سلام 34 سالمه تهران هستم دنبال یک خانومی برای ازدواج داییم میگردم09380785750

 52. hot boy Says:

  من یه دختر ماه . نه خیلی خشکل در عوض با وفا احساسی مااااااه میخام

  هیشکی منو دوس نداره

 53. بهاره ٢١ساله هستم Says:

  دنبال پسري باايمان -نجيب براي ازدواج دائم ميگردم

 54. بهاره ٢١ساله هستم Says:

  بهاره هستم ٢١ساله
  دنبال پسري باايمان-نجيب براي ازدواج دائم ميگردم
  09356707639


پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: